Zmieniamy się dla Ciebie

Underwater navigation – Nawigacja podwodna

Kurs Specjalistyczny PADI Nurkowanie Nawigacyjne

Cele szkolenia jest zapoznanie z umiejętnościami, wiedzą, planowaniem, organizowaniem, procedurami, technikami, problemami, ryzykiem oraz przyjemnością nurkowania nawigacyjnego. Kurs specjalistyczny Nurkowanie Nawigacyjne jest pomyślany jako bezpieczna, nadzorowana przez Instruktora forma wprowadzenia w Nurkowanie Nawigacyjne w ramach limitów nurkowania rekreacyjnego.

Podwodna nawigacja jest szczególnie przydatnym narzędziem i umiejętnością podczas uczestniczenia w wielu działaniach nurkowych: nurkowaniu w warunkach złej widoczności, nurkowanie nocne, nurkowanie na wrakach czy poszukiwanie i wydobywanie.

PADI-Underwater-Navigation-Specialty-Course

Nurkowania szkoleniowe na wodach otwartych.

Podczas tego kursu wykonane będą trzy (3) nurkowania szkoleniowe na wodach otwartych.W czasie każdego nurkowania odbywać będą się proste ćwiczenia nurkowe typowe dla nurkowań nawigacyjnych. Osoby uczestniczące w kursie będą się także uczyć ważnych procedur charakterystycznych dla nurkowań nawigacyjnych. W każdym z nurkowań będziemy uczyli i wdrażali zasady nurkowań nawigacyjnych z użyciem technik nawigacji z kompasem, ale i nawigacji naturalnej.

Cena kursu: 400 zł. ( wliczone materiały  ) + certyfikat 

Fiji10_195

Podziel się
Obsługujemy płatności