Zmieniamy się dla Ciebie

Sidemount diver

Kurs PADI Sidemount Diver !

Odkryj nowy i inny sposób konfiguracji butli z  kursu PADI Sidemount Diver

Sidemount oferuje miedzy innymi:

1. Większa opływowość sprzętowa. Kiedy potrzebujesz lub chcesz więcej niż jedną butlę, sidemount zapewnia wygodny pakiet. Odpowiednio skonfigurowany, sidemount może zredukować opór i pozwoli na uniknięcie kontaktu ze środowiskiem.

2.Łatwiejszy transport sprzętu. Większość ludzi woli nosić dwie mniejsze butle zamiast jednej dużej. Dla nurków, dla których wysiłek fizyczny jest wyzwaniem będzie to duża zaleta, szczególnie, że umożliwia ubranie sprzętu w wodzie.

3.Wszechstronność. Sidemount świetnie sprawdza się w wielu zajęciach nurkowania rekreacyjnego, co umożliwia ci zwiększenie twoich zdolności z konfiguracją jedno butlową. Nawet kiedy nurkujesz z jedną butlą z bocznym mocowaniem, sidemount ułatwia wejście i wyjście z wody.

4.Zwiększenie zapasu gazu. Korzystając ze wzbogaconego powietrza i komputera posiadającego funkcję EANx, często będziesz posiadał tyle czasu, że powietrze skończy ci się na długo przed osiągnięciem limitów bezdekompresyjnych. Umiejętność korzystania z dwóch butli pozwala ci cieszyć się większością tego czasu.

4.Dostępność. W sidemount automat, pierwszy stopień i zawory są przed tobą, dobrze widoczne i łatwo dostępne. Ułatwia to znalezienie i poradzenie sobie z problemami.

5.Regulacja. Większość konfiguracji pozwala ci na dopasowanie sprzętu i uzyskanie trymu podczas nurkowania, co zwiększa sprawność i poprawia pozycję ciała. Dlatego większość nurków odkrywa, że sidemount jest wygodniejszy od innych konfiguracji.

6.Rozwiązywanie problemów. Z dwoma butlami mocowanymi po bokach, możesz poradzić sobie w trudnej sytuacji, bez pomocy partnera jako twojego podstawowego alternatywnego źródła powietrza.

Uprawnienia

Certyfikacja na poziomie PADI Sidemount Diver oznacza, że możesz planować i wykonywać nurkowania z wykorzystaniem rekreacyjnego sprzętu do sidemountu, w granicach limitów twoich innych rekreacyjnych certyfikacji, w takich warunkach (lub lepszych), jak podczas twojego szkolenia.

Wymagania wstepne

Posiadać certyfikat PADI Open Water Diver lub równoważny.
Mieć przynajmniej 15 lat

Ilość nurkowań:
1 nurkowanie na wodach ograniczonych, 3 nurkowania na wodach otwartych.

Na czas kursu zapewniamy pomagamy ze sprzętem dla konfiguracji Sidemount 

Cena kursu 1200 zł. ( w cenie materiały szkoleniowe )

Zobacz film

Podziel się
Obsługujemy płatności