Zmieniamy się dla Ciebie

Enriched Air diver – nurek nitroksowy

Nie ograniczaj swoich możliwości i zrób kurs nurka nitroxowego PADI Enriched Air Nitrox!

PADI kurs nurka nitroxowego Enriched Air Diver  jest najpopularniejszym kursem / specjalizacja nurkową. Dowiadując się więcej łatwo zrozumieć, dlaczego. Nurkowanie z użyciem wzbogaconego powietrza w tlen daje więcej czasu na nurkowanie bez dekompresji. Oznacza to że masz więcej czasu pod wodą, szczególnie podczas nurkowań powtórzeniowych..

Zwyczajnie możesz pozostać pod wodą dłużej lub skrócić do minimum swoją przerwę na powierzchni. Nic dziwnego, że wielu nurków wybiera właśnie tą specjalność jako pierwszą po ukończeniu kursu Open Water Diver.

 

 

 

 Zarys Kursu

Kursu Specjalizacyjny PADI „Nurek Nitroksowy” zaznajomi Cię z procedurami, zasadami bezpieczeństwa, korzyściami i teorią bezdekompresyjnego nurkowania na wzbogaconym powietrzu zawierającym od 22% do 40% tlenu. Nacisk położono na nurkowanie na mieszankach EANx32 i EANx36 (również znanymi jako NOAA Nitrox I i II). Szkolenie podkreśla rolę właściwych procedur zapewniających bezpieczeństwo oraz realistycznie przedstawiać wady i zalety nurkowania na wzbogaconym powietrzu.

Celami kursu są :

1. Umożliwienie ci zaplanowanie nurkowania i zanurkowanie bezdekompresyjnego z wykorzystaniem wzbogaconego powietrza zawierającego 22 % do 40 % tlenu, pozostając w granicach określonych tabelami nurkowymi i limitami stosowania               tlenu.

2. Umożliwienie ci uzyskania i właściwego dbania o sprzęt wymagany przy nurkowaniu na wzbogaconym powietrzu.

3. Umożliwienie ci rozpoznawania i unikania zagrożeń przy wykorzystywaniu tlenu w nurkowaniu.

 

Koszt kursu: 500.00 zł (w cenie materiały szkoleniowe )

Podziel się
Obsługujemy płatności