Zmieniamy się dla Ciebie

Deep Diver – nurkowanie głebokie

Koralowe ściany i szafirowa woda kuszą nas tak aby zanurzyć się jeszcze głębiej i głębiej…

Wraki w głębinach wabią nas, zachęcają do ich eksplorowania. A czasem głębia kusi nas tylko tym, że po prostu jest.Rzadko zdarza się nurek, który nigdy nie doświadczył chęci zanurkowania naprawdę głęboko. Generalnie, nurkowie to ludzie odważni, kochający przygody i ryzyko a głębokie nurkowanie – czy to w celu spenetrowania wraku czy zrobienia wyjątkowych zdjęć – łączy w sobie i ryzyko i przygodę. To jak najbardziej naturalne, że większość nurków interesuje się nurkowaniem głębokim. Większość nurków również zdaje sobie sprawę z tego, że z głębokością wzrasta także potencjalne niebezpieczeństwo. Jednakże, nie każde zagrożenie związane z głębokim nurkowaniem jest oczywiste; nie wyszkolony i nieświadomy nurek może go nie rozpoznać. Właściwe techniki nurkowania głębokiego pomagają opanować to zagrożenie, ale nawet dobrze wyszkoleni nurkowie narażają się na nieakceptowalne ryzyko, jeżeli nurkują poniżej sensownych limitów.
Specjalizacja PADI Nurkowanie Głębokie została rozwinięta aby nauczyć cię technik, które uczynią głębokie, rekreacyjne nurkowanie bezpiecznym i przyjemnym. Dowiesz się o limitach w nurkowaniu głębokim i jak ich nie przekraczać. Twoje umiejętności i zdolności nurkowe będą poprawiać się w miarę stosowania nowych technik nurkowych w praktyce. Przekonasz się, że kurs PADI Nurkowanie Głębokie otworzy ci drogę do nowych miejsc nurkowych i nowych doznań, zwłaszcza wtedy gdy połączysz to z innymi podwodnymi zainteresowaniami takimi jak fotografia czy nurkowanie wrakowe.

Specjalizacja PADI Nurkowanie Głębokie jest kursem podzielonym na dwie części, w pierwszej zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną a w drugiej weźmiesz udział w  nurkowaniach na wodach otwartych.

Porcja wiedzy którą zdobędziesz będzie koncentrowała się na teorii nurkowania głębokiego. Powiększysz swoją wiedzę na temat limitów głębokości, chorób dekompresyjnych i narkozy azotowej oraz poznasz sprzęt i techniki dostosowane do nurkowania głębokiego.Będziesz pogłębiać wiedzę poprzez oglądanie filmów z wideoteki PADI, samodzielne studiowanie tego podręcznika oraz innych materiałów szkoleniowych, które otrzymasz, a także na przeglądach poprzedzających nurkowanie i podczas rozmów z Twoim instruktorem.Jeżeli Twój instruktor tak zdecyduje odbędziesz również bardziej formalne lekcje.Poznanie teorii i technik tworzy podstawę do ich stosowania w praktyce, co będziesz doskonalił podczas treningu na wodach otwartych. Wykonasz co najmniej 4 głębokie nurkowania w towarzystwie twojego instruktora, który zademonstruje ci i przećwiczy z tobą praktyczne aspekty nurkowania głębokiego. Chociaż musisz podejść poważnie do tych nurkowań, na pewno sprawią Ci one dużo frajdy.

Kiedy pomyślnie zakończysz kurs, otrzymasz certyfikat specjalizacji PADI Nurkowanie Głębokie. Posiadanie takiego certyfikatu pozwali Ci na planowanie, organizowanie, wykonywanie i logowanie nurkowań bezdekompresyjnych do głębokości 40 metrów.

Koszt kursu: 950.00 zł  (w cenie materiały ) dodatkowo płatny certyfikat 200 zł

Podziel się
Obsługujemy płatności