Zmieniamy się dla Ciebie

O nas

Zaufaj doświadczeniu, istniejemy na rynku już 20 lat

Zaufaj doświadczeniu. Uczymy nurkować już 20 lat.

Inicjatywa powstania naszej działalności została oparta na pasji jaką jest nurkowanie. Chęć podzielenia się tym z innymi zrodziła pomysł stworzenia centrum nurkowania. Aktualnie posiadamy aktywny status nauczycielski w kilku wiodących organizacjach nurkowych których wysokie standardy zostały przeniesione do naszej funkcjonalności. Pełen zakres obsługi polegający na kompleksowych kursach nurkowania dla początkujących i zaawansowanych, sprzedaży sklepowej, zapleczu serwisowym i turystyce, sprawia że jesteśmy w stanie zrealizować oczekiwania naszych klientów. Jako jedyni w branży nasze centrum nurkowe posiada własne zaplecze noclegowe w postaci pensjonatu z profesjonalnie przygotowaną bazą obsługującą także nurków. Wśród naszej kadry znajdziesz instruktorów z bardzo wysokimi kwalifikacjami i dużym doświadczeniem w zakresie nauczania.

Jesteśmy autoryzowanym centrum nurkowym i oficjalnym partnerem Garmin Polska

 

Nasza kadra

Instruktor wielu organizacji takich jak PADI, SSI,  SDI i DAN. Pierwsze szlify  jako instruktor zdobył w 2002 roku. Założyciel i właściciel WCN Dive Club. Najbardziej doświadczony z nas wszystkich. Swoją wiedzą i doświadczeniem bardzo chętnie dzieli się z każdym. Jeżeli zdecydujesz  że chcesz nurkować głębiej to właśnie Marcin poprowadzi z Tobą szkolenie techniczne.  Uwielbia podróże z motywem przewodnim jakim jest nurkowanie i wciąż rozmyśla gdzie jeszcze można Was zabrać odkrywając nieznane

 

Doświadczony nurek i cierpliwy instruktor nurkowania.Staff Instruktor Padi. Nie obawia się najtrudniejszych wyzwań edukacyjnych. Twierdzi że wciąż uczy się czegoś nowego i uwielbia nowinki ze świata nurkowego. Nikt lepiej jak Piotrek nie zadba o serwis i przegląd twojego sprzętu do nurkowania.

 

Instruktor nurkowania, pasjonat motocykli i instruktor strzelania. Uwielbia dzielić się wiedzą. Dokładny w działaniu. Często można go spotkać na wyjazdach weekendowych lub stacjonarnych szkoleniach basenowych, gdzie zaraża wszystkich swoją pasją do nurkowania. Pod jego uśmiechem kryją się niezliczone pokłady pozytywnej energii, którą chętnie się dzieli.

Instruktor MSDT i wielu specjalizacji PADI, nurek z zamiłowania który uwielbia wodę i słońce :). Perfekcyjny w każdym calu i zorganizowany do granic możliwości. Na zajęciach nauki nurkowania z uśmiechem daje z siebie 200%, chcąc przekazać swoim podopiecznym maksimum umiejętności i entuzjazmu. Po za nurkowaniem interesuje się programowaniem i marketingiem.

Obsługujemy płatności