Zmieniamy się dla Ciebie

Turystyka

NOWE TERMINY KURS OWD

TERMINY ROZPOCZYNAJĄCYCH SIĘ KURSÓW NURKOWANIA OPEN WATER DIVER PADI :

7 czerwca  2018

14 czerwca  2018

21 czerwca 2018

21-24 czerwca 2018 ( sesja weekendowa )

28 czerwca 2018

 

Zrealizuj swoje marzenia i dołącz do nas przystępując do podstawowego kursu nurkowania.

Na kursie podstawowym zdobędziesz podstawową wiedzę na temat teorii nurkowania, sprzętu i techniki, jak również nauczysz się umiejętności, które pozwolą ci zaraz po kursie na komfortowe i bezpieczne wykonywanie i planowanie nurkowań.

Dzięki stopniowaniu trudności wykonywanych ćwiczeń i podzieleniu materiału na kilka części, kurs w którym weźmiesz udział będzie dla ciebie bezstresowy przyjemny i łatwy do ukończenia.

Po pozytywnym ukończeniu całego programu kursu uzyskasz uprawnienia do nurkowania z partnerem o podobnym stopniu wyszkolenia do głębokości 18m bez konieczności nadzoru przez instruktora, divemastera lub innego nurka o wyższym stopniu wyszkolenia, jak również otworzy się przed tobą droga do uzyskania stopnia AOWD i możliwość ukończenia wielu dodatkowych kursów specjalizacji.

Korzystając z formularza na stronie wyślij zgłoszenie uczestnictwa w kursie lub zapytanie dotyczącego kursu nurkowania Open Water Diver. Napisz do nas i dowiedz się jaki jest najbliższy możliwy termin kursu. Planowany czas pierwszych zajęć to dwie godziny od 19.00 do 21.00.

Więcej o kursie znajdziesz  images (2)

Podziel się

Obsługujemy płatności