Zmieniamy się dla Ciebie

Turystyka

Mazury 11-13 maja OWD, AOWD / DRY SUIT

Serdecznie zapraszamy na wspólny weekend

w terminie od 11 do 13 maja 2018

Oferta dedykowana nie tylko dla osób nurkujących. W Leleszkach każdy znajdzie coś dla siebie odpoczywając w bierny lub aktywny sposób.Rowerowe wycieczki, pływanie kajakiem lub wędkowanie znakomicie wypełni czas pomiędzy nurkowaniem i zwykłym lenistwem.

Oferujemy zakwaterowanie w pensjonacie Leleszki gdzie, Pani Iwona jak prawdziwy gospodarz nie tylko dba o wyśmienite samopoczucie swoich gości. Tu każdy traktowany jest jak członek rodziny i przyjaciel domu.W czasie legendarnych już śniadań i obiadów nawet najtwardsi zwolennicy odchudzania będą musieli skapitulować przed przebogato zastawionym stołem.Polecamy gorące naleśniki z serem i konfiturą malinową własnej roboty – na przystawkę oczywiście. Na naszych gości czekają wygodnie urządzone pokoje 2, 3 i 4 osobowe.

Motywem przewodnim w czasie  weekednu będzie oczywiście możliwość zanurkowania w czystych wodach jeziora Leleskiego. Na zainteresowanych czeka podwodny tor przeszkód, miejsce na suszenie sprzętu, sprężarkownia i bank powietrza. 

Weekend dedykowany szkoleniu Advanced Open Water Diver ( czytaj więcej ) i specjalizacji suchy skafander ( czytaj więcej )

Cena 270 zł./osoba ( w cenę wliczone zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, nielimitowana ilość nurkowań, wieczorne grille, doskonała atmosfera )

Rezerwacja: Nie czekaj do ostatniej chwili kontaktując się z nami w celu rezerwacji Marcin 607 777 015 / marcin@wcnur.pl

 

Podziel się

Obsługujemy płatności