Zmieniamy się dla Ciebie

Turystyka

Nurkowania pod lodem 26 stycznia

Zapraszamy na weekend z nurkowaniem pod lodem

w terminie od 26 stycznia do 28 stycznia 2018

Nurkowanie pod lodem to jedyne w swoim rodzaju nurkowanie. Niezwykła widoczność i błyszczący w słońcu sufit lodowy nad głową nurka powoduje że doznania się potęgują. Smaku emocjom dodaje wszechogarniający lód, piękna biała sceneria, oszronione trzciny…… Ehhhh….co to są za nurkowania !

169034_10150097965791552_1653100_n

W czasie wyjazdu istnieje możliwość zrobienia specjalizacji podlodowej

zdjęcia (2)

Oferujemy zakwaterowanie w pensjonacie Leleszki gdzie, Pani Iwona jak prawdziwy gospodarz nie tylko dba o wyśmienite samopoczucie swoich gości. Tu każdy traktowany jest jak członek rodziny i przyjaciel domu.W czasie legendarnych już śniadań i obiadów nawet najtwardsi zwolennicy odchudzania będą musieli skapitulować przed przebogato zastawionym stołem.Polecamy gorące naleśniki z serem i konfiturą malinową własnej roboty – na przystawkę oczywiście. Na naszych gości czekają wygodnie urządzone pokoje 2, 3 i 4 osobowe.

Motywem przewodnim w czasie tego weekednu będzie oczywiście możliwość zanurkowania w czystych wodach jeziora Leleskiego, lecz po za nurkowaniach planujemy odwiedzić saunę, wieczorem rozpalić ognisko na śniegu i piec kiełbaski. 

Wieczorem zapraszamy na oglądanie filmów z nurkowania przy kominku 🙂

Oferta dedykowana nie tylko dla osób nurkujących. W Leleszkach każdy znajdzie coś dla siebie odpoczywając w bierny lub aktywny sposób.

Cena 350 zł./osoba ( w cenę wliczone zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie,sprzęt do nurkowania na czas wyjazdu, ognisko , sauna, doskonała atmosfera ) Cena osoba nie nurkująca 275 zł.

Rezerwacja: Niestety nie dysponujemy dużą ilością miejsc i mamy już dokonanych kilka rezerwacji. Nie czekaj do ostatniej chwili kontaktując się z nami w celu rezerwacji Marcin 607 777 015 / marcin@wcnur.pl

Zobacz film z zeszłego roku 🙂

Podziel się

Obsługujemy płatności