Zmieniamy się dla Ciebie

Wydarzenia

Zakończenie kursu OPEN WATER DIVER

Serdecznie zapraszamy na wspólny weekend

Przed nami pełen pozytywnych wrażeń weekend ! Czeka nas wspólny czas poświęcony zakończeniu kurs nurkowania Open Water Diver

Przewidujemy w trakcie wyjazdu nurkowania szkoleniowe, rozwiązywanie testu kontrolnego i wiele niezapomnianych dobrych wrażeń .

Zakwaterowanie w pensjonacie Leleszki od piątku do niedzieli z pełnym wyżywieniem to koszt 270 zł. / osoba.

Opłata za pobyt z wyżywieniem płatna na miejscu. Niestety nie można płacić kartą.

Millennium 21116022020000000145419043 Marcin Woźniakowski

Tytułem : imię i nazwisko – wybrany termin wyjazdu

Więcej informacji o pensjonacie i naszej bazie nurkowej znajdziesz klikając  lub oficjalna strona pensjonatu www.leleszki.pl

W załączniku znajdziecie także harmonogram zajęć na weekend w Leleszkach. Osoby towarzyszące mile widziane. Proszę jedynie o info o takim fakcie.

Dostępne termin:

19-21.08.2016

26-28.08.2016

 

Zapraszam w czwartek lub w piątek po odbiór sprzętu potrzebnego do nurkowania w weekend.

 

Przy okazji chciałbyśmy zaprosić Was w dowolnie wybranym przez Was terminie na ewentualne zakupy sprzętu. Z przyjemnością doradzimy Wam zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą, a ceny oczywiście powinny być atrakcyjne.

 

Oferta dedykowana nie tylko dla osób nurkujących. W Leleszkach każdy znajdzie coś dla siebie odpoczywając w bierny lub aktywny sposób.Rowerowe wycieczki, pływanie kajakiem lub wędkowanie znakomicie wypełni czas pomiędzy nurkowaniem i zwykłym lenistwem.

Oferujemy zakwaterowanie w pensjonacie Leleszki gdzie, Pani Iwona jak prawdziwy gospodarz nie tylko dba o wyśmienite samopoczucie swoich gości. Tu każdy traktowany jest jak członek rodziny i przyjaciel domu.W czasie legendarnych już śniadań i obiadów nawet najtwardsi zwolennicy odchudzania będą musieli skapitulować przed przebogato zastawionym stołem.Polecamy gorące naleśniki z serem i konfiturą malinową własnej roboty – na przystawkę oczywiście. Na naszych gości czekają wygodnie urządzone pokoje 2, 3 i 4 osobowe.

Motywem przewodnim w czasie weekednu będzie oczywiście możliwość zanurkowania w czystych wodach jeziora Leleskiego. Na zainteresowanych czeka podwodny tor przeszkód, miejsce na suszenie sprzętu, sprężarkownia i bank powietrza. Po za nurkowaniami planujemy oczywiście jak zawszę spływ kajakowy tym razem rzeką Omulew i wycieczki rowerowe. 

 

Rezerwacja: Niestety nie dysponujemy dużą ilością miejsc i mamy już dokonanych kilka rezerwacji. Nie czekaj do ostatniej chwili kontaktując się z nami w celu rezerwacji Marcin 607 777 015 / marcin@wcnur.pl lub Darek 603 333 327 / dkwoznica@op.pl

 

Pliki do pobrania

Przydatne informacje
Podziel się

Obsługujemy płatności