Zmieniamy się dla Ciebie

Turystyka

Tajlandia Koh Lanta 16-25 marca 2018

Niebiańskie plaże w Tajlandii
16-25 marca 2018

Tajlandia to malowniczy kraj Azji Południwo-Wschodniej, który zachwyci nas bogactwem barw, przepychem świątynnych wnętrz, bujną tropikalną przyrodą, wyjątkową tradycją, religią wkradającą się w codzienne życie mieszkańców i wszechobecnym uśmiechem.

Tajlandia jest krajem rozległym, kształtem przypominającym głowę słonia. Wyróżnia się tu cztery charakterystyczne regiony: Nizinę Menamu – stanowiącą prężnie rozwijające się i żyzne centrum kraju, Równinę Korat – położony w północno-wschodniej Tajlandii znacznie uboższy region, południowy półwysep oblany przez fale Morza Andamańskiego i górzystą północ kraju.Tajlandia jest pięknym i ciekawym krajem, który zachwyca zachodnich turystów nie tylko swą egzotyką, ale także niezwykle korzystnymi cenami. Największym wydatkiem okaże się z pewnością bilet lotniczy. Reszta pozytywnie nas zaskoczy. Znajdziemy tu wiele możliwości wyżywienia i zakwaterowania – od ekskluzywnych hoteli i restauracji po drewniane bungalowy i uliczne jadłodajnie – wszytko to w zależności od naszych turystycznych preferencji.Zdecydowaliśmy się odwiedzić po raz kolejny to piękne miejsce organizując Wam wypoczynek i wspaniałe nurkowania. Będziemy zakwaterowani w hotelu o standardzie 3, 5 * ze śniadaniami, który zapewni nam należyty komfort w czasie pobytu. Doskonałe położenie hotelu na wyspie Kho Lanta umożliwia bezpośredni dostęp do tętniącej życiem części turystycznej dzielnicy, a także swobodny dostęp do cudownej plaży. Konsekwentnie nie decydujemy się na wykupienie opcji obiadów czy kolacji gdyż nie brakuję tam miejsc gdzie można zjeść tanio i smacznie.Tajską kuchnie charakteryzuje dbałość o równowagę między pięcioma podstawowymi smakami, co owocuje powstaniem egzotycznych kombinacji np. słodkiego i pikantnego.Będąc w Tajlandii warto też spróbować egzotycznych owoców, które można kupić na każdym targu. Ich różnorodność jest ogromna! Oprócz znanych nam bananów, arbuzów i ananasów, które są tu wyjątkowo tanie i soczyste, możemy spróbować gujawy, papai, kantalupy czy owoców longan. Za króla owoców uważany jest z kolei durian. Duża popularnością cieszą się tez orzeźwiające napoje na bazie soków owocowych.Bezpośrednio z Polski, dostaniemy się do Bangkoku i Phuket skąd łodzią przemieszczamy się na wyspę Kho Lanta. Przelot z Europy do Tajlandii trwa około 18-22 h. Wylatując z Polski musimy liczyć się z koniecznością przesiadki w jednym z krajów europejskich lub/i azjatyckich (jeżeli chcemy dotrzeć na inne lotnisko niż Bangkok czy Phuket). Samoloty azjatyckich linii lotniczych np. z Singapuru, Malezji i Laosu, lądują na większości lokalnych lotnisk Tajlandii. Na miejscu będzie czekała na Was nasza polska kadra, która to będzie organizowała nurkowania i opiekowała się grupą w czasie pobytu .

BG2

Kho Lanta ma ogromy wybór miejsc do nurkowania zaczynając od prostych i spokojnych raf Koh Haa, poprzez nurkowania wrakowe na wraku King Cruier i miękkich korali na Shark Point. To i wiele innych miejsc będziemy odwiedzać w ramach przedwidzianego pakietu nurkowego. Dla bardziej wymagających istnieje możliwość zorganizowaniu mini safari nurkowego na Similiany gdzie czesto bywa także rekin wielorybi. Ceny i warunki wybranych pakietów nurkowych będziemy wspólnie dopasowywali do waszych potrzeb i możliwości jeszcze przed datą wyjazdu.Dla osób towarzyszących nienurkujących czeka wiele atrakcji w postaci wycieczek fakultatywnych. Warto wybrać się na cały dzień na wyspę Jamesa Bonda lub odwiedzić niebiańską plaże na wyspie Phi Phi. Czekają na nas także jaskinie Phang Nga, safari na słoniach po tropikalnej dżungli i wiele innych. Osoby preferujące mniej aktywny wypoczynek zawsze mogą cieszyć słońcem na przepięknej plaży.

Cena wyjazdu w skład której wchodzą połączenia lotnicze, zakwaterowanie w hotelu z wyżywieniem BB i ubezpieczenie to koszt tylko 5500 zł / osoba dla chętnych którzy wpłacą zaliczkę do 30 stycznia 2018

Jednocześnie informuję że po za podaną datą wyjazdu zrealizujemy każdy inny wybrany przez Państwa termin wyjazdu. 

Pytania dotyczące dodatkowych informacji o wyjeździe i rezerwacji proszę kierować do Marcina Woźniakowskiego na adres email: marcin@wcnur.pl lub telefonicznie + 48 607 777 015

Z pozdrowieniami,
od zespołu Warszawskiego Centrum Nurkowego

Podziel się

Obsługujemy płatności