Zmieniamy się dla Ciebie

Turystyka

Kurs nurkowania w egipskim Dahab

EGIPT DAHAB

wyjazd 27 listopada 2018

powrót 4 grudnia 2018

Nie zdążyłeś / zdążyłaś jeszcze zrobić kursu nurkowania w tym roku ? 

Nic straconego  🙂 Zapraszamy do udziału w wyjeździe szkoleniowo rekreacyjnym w czasie którego możesz zdobyć uprawnienia nurka Open Water Diver Padi uprawniającego do nurkowania do głebokości 18 metrów. Zapewniamy komfortowe warunki szkolenia. Do dyspozycji na miejscu mamy basen, sale wykładową i piękną rafę koralową.  Na czas kursu zapewniamy kompletny sprzęt do nurkowania.

Zadzwoń lub napisz do nas o szczegóły 607 777 015 / marcin@wcnur.pl

Dahab, niegdyś mała, nadbrzeżna beduińska oaza wciśnięta między góry a wybrzeże, a dziś słynna lecz nadal egzotyczna miejscowość wypoczynkowa ze swoją niezwykłą atmosferą. Oferuje wspaniałe warunki do nurkowania, windsurfingu oraz odpoczynku.Rafy w Dahab ciągną się w zasadzie przez całą długość wybrzeża, ale do najbardziej popularnych wśród nurków można zaliczyć znajdującą się kilka kilometrów na północ od miasta słynne Blue Hole.

Blue Hole to jedno w wielu miejsc które możemy odwiedzić, lecz czekają na nas także inne warte zobaczenia spoty nurkowe takie jak między innymi :

THE BELLS
Przepiękna ściana, na północ od Blue Hole, z mnóstwem przewisów i jaskiń pełnych barwnych miękkich korali. Wejście przez wąską szczelinę w rafie z możliwość opuszczenia się krótkim kominem do 30 m. Zazwyczaj stąd dopływa się do Blue Hole z zewnętrznej strony.

CANYON 
Słynny kanion, ok. 80 m od brzegu, zaczynający na głębokości 15 m małym sklepieniem pełnym szklanych rybek. Jego ściany dochodzące do 10 m wysokości zbiegają się u góry, zamykając go niemal w całej długości, pozostawiając nurkom tylko kilka okien do wypłynięcia. Kanion kończy się małym oknem na głębokości 52 m.

LIGHTHOUSE 
Dobre miejsce do rozpoczęcia nurkowań i na nurkowanie nocne, łatwo dostępne wprost z plaży przed bazą. Mniejsza koralowa ściana przechodzi w piaszczysty stok z labiryntem ogromnych skał. I tu można spotkać ciekawe ryby lub żółwia.

Jesteśmy zakwaterowani w hotelu o  wdzięcznej nazwie PLANET OASIS w standardzie BB. Hotel sąsiaduje z bazą nurkową PLANET DIVERS co sprawia że cała logistyka nurkowań staje się niezmiernie wygodna i przyjazna osobom nurkującym na każdym poziomie wyszkolenia.

Pokoje Deluxe na parterze w nowej części hotelu Planet Oasis z widokiem na morze.

 

Wylot z Warszawy ( lotnisko Okęcie ) 

Koszt wyjazdu 2250 zł 
w cenę wliczone
– przelot Warszawa / Sharm el Sheikh / Warszawa
– zakwaterowanie w hotelu Planet Oasis
– wyżywienie BB
– transfery
– ubezpieczenie bagażu, KL i NW
– opieka polskiego rezydenta
– wypożyczenie potrzebnego sprzętu na czas wyjazdu ( dla nurków rekreacyjnych )
Dodatkowo płatne wiza wjazdowa do Egiptu 25 usd i pakiet nurkowy od 150 do 210 euro
Zapytania i rezerwacje prosimy składać mailowo: biuro@wcnur.pl lub telefonicznie +48 607 777 015 

 

Podziel się

Obsługujemy płatności