Zmieniamy się dla Ciebie

Turystyka

Egipt 9-16 marca 2019

Nowość  !

Północna część Marsa el Alam

termin        9 – 16 marca 2019

Słoneczne i spokojne  południe Egiptu czeka na Ciebie

Kurort z pięknymi plażami i malowniczymi rafami, położony w południowej części Egiptu. Stanowi on gratkę zarówno dla amatorów nurkowania, jak i turystów ceniących spokój i relaks. Nazwa Marsa el Alam oznacza „Sławny Port”. Do dnia dzisiejszego wśród stałych mieszkańców tej miejscowości jest wielu rybaków, którzy posiadają tu swoją przystań. Jest to jedno z najbardziej dziewiczych miejsc wypoczynkowych w Egipcie, które kusi turystów nie tylko pięknym wybrzeżem, piaszczystymi plażami, ale przede wszystkim niesamowitym, podwodnym światem, często nienaruszonych w El szonych jeszcze raf koralowych. Pasjonaci nurkowania na pewno zachwycą się legendarną rafą Elphinstone, czy też Dolphin House, gdzie istnieje niepowtarzalna możliwość obserwacji podpływających tu delfinów. Ta spokojna miejscowość oddalona jest ok. 260 km na południe od Hurghady i jak dotąd nadal cieszy się kameralną atmosferą, pozbawioną gwaru wielkich miast. Bazę noclegową stanowią przede wszystkim hotele skupione w nadmorskich zatoczkach na północ od centralnej części Marsa el Alam. Miasto nie posiada co prawda starej, zabytkowej zabudowy, jednak jadąc w kierunku Edfu można zobaczyć ruiny starożytnych kopalń złota czy też świątynię Amona- Re wEl Kanayis. 

Zakwaterowanie i wyżywienie

Hotel DREAMS BEACH 5*położony w miejscowości Marsa El Alam, Blisko morza, centrum z odnową biologiczną i szereg zabaw sportowych to tylko niektóre zalety tego hotelu. Goście z pewnością zaznają spokoju w tym miejscu dzięki położeniu z dala od centrum miasta. Miłośnicy wodnych szaleństw z pewnością będą mieli co wspominać a to za sprawą sportów wodnych oferowanych na plaży i dużych basenów na terenie hotelu. Na uwagę zasługuje wysoki standard usług oferowanych przez personel hotelowy.
Hotel posiada formułę All Inclusive
W ramach oferty sportowej hotel oddaje do dyspozycji: 2 baseny w tym 1 basen podgrzewany w okresie zimowym oraz basen dla dzieci, siatkówkę plażową, tenis stołowy, piłkę wodną a za dodatkowa opłatą centrum nurkowe, centrum fitness (siłownia, sauna, jacuzzi, masaże) oraz bilard
Wylot z Warszawy ( lotnisko Okęcie ) 
Koszt wyjazdu 2400 zł plus 250 euro pakiet
w cenę wliczone
– przelot Warszawa / Marsa El Alam / Warszawa
– zakwaterowanie w hotelu Dreams Beach
– wyżywienie All Inclusive
– transfery
– ubezpieczenie bagażu, KL i NW
– opieka polskiego rezydenta
– wypożyczenie potrzebnego sprzętu na czas wyjazdu
pakiet nurkowy 10 nurkowań w ciągu 5 dni 
Miejsca nurkowe w północnej części Marsa
Strefa A: Zerib Kebir, Zerib Seghir, El Mongar, Sug Bohar, Utopia Bay, El Mahaleg, Mangarove Bay
Strefa B: Abu Hamra, Abu Sawatir, El Canissa, Sheikh Malek
Strefa C: Abu Saif, El Makluf, Bet Goha, Shaab Rahma, Marsa Walid, Marsa Mubarak, Marsa Abu Dabbab.
Strefa D: Fury Shoals: Gota Sataya, Abu Galawa Kebir, Abu Galawa Seghir, Shaab Mansur, Shaab Claudia, Shaab Malahy
Dodatkowo płatne wiza wjazdowa do Egiptu 25 usd
Rezerwacja
Prosimy dokonywać rezerwacji wysyłając maila na adres biuro@wcnur.pl lub telefonicznie 607 777 015 
Zobacz film z nurkowania na rafach w Marsa El Alam
Podziel się

Obsługujemy płatności