Zmieniamy się dla Ciebie

Turystyka

Czerwcowy długi weekend 4 dni

Serdecznie zapraszamy na wspólny weekend

w terminie od 14 do 18 czerwca 2017

Oferta dedykowana nie tylko dla osób nurkujących. W Leleszkach każdy znajdzie coś dla siebie odpoczywając w bierny lub aktywny sposób.Rowerowe wycieczki, pływanie kajakiem lub wędkowanie znakomicie wypełni czas pomiędzy nurkowaniem i zwykłym lenistwem.

Oferujemy zakwaterowanie w pensjonacie Leleszki gdzie, Pani Iwona jak prawdziwy gospodarz nie tylko dba o wyśmienite samopoczucie swoich gości. Tu każdy traktowany jest jak członek rodziny i przyjaciel domu.W czasie legendarnych już śniadań i obiadów nawet najtwardsi zwolennicy odchudzania będą musieli skapitulować przed przebogato zastawionym stołem.Polecamy gorące naleśniki z serem i konfiturą malinową własnej roboty – na przystawkę oczywiście. Na naszych gości czekają wygodnie urządzone pokoje 2, 3 i 4 osobowe.

Motywem przewodnim w czasie długiego weekednu będzie oczywiście możliwość zanurkowania w czystych wodach jeziora Leleskiego. Na zainteresowanych czeka podwodny tor przeszkód, miejsce na suszenie sprzętu, sprężarkownia i bank powietrza. Po za nurkowaniami planujemy oczywiście jak zawszę spływ kajakowy tym razem rzeką Omulew i wycieczki rowerowe. 

Cena 550 zł./osoba ( w cenę wliczone zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, nielimitowana ilość nurkowań, wieczorne grille, doskonała atmosfera )

Rezerwacja: Niestety nie dysponujemy dużą ilością miejsc i mamy już dokonanych kilka rezerwacji. Nie czekaj do ostatniej chwili kontaktując się z nami w celu rezerwacji Marcin 607 777 015 / marcin@wcnur.pl lub Darek 603 333 327 / dkwoznica@op.pl

 

Podziel się

Obsługujemy płatności