Zmieniamy się dla Ciebie

RESCUE DIVER

Kurs Rescue Diver lub Stress And Rescue (nurek ratownik)

Zauważyłeś/łaś zapewne, że twoje umiejętności są już bardzo duże i nareszcie zacząłeś/aś zwracać uwagę na to, że nie pływasz zupełnie sam i obok ciebie znajduje się twój partner , są tam też koledzy i koleżanki którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodę z nurkowaniem.

Zacząłeś/aś zwracać większą uwagę na otoczenie, na osoby które dopiero ukończyły kurs podstawowy, zapewne chciałbyś/chciałabyś pomóc im w tym aby ich przygoda z nurkowaniem była bezpieczna.

Kurs Nurka Ratownika nauczy cię sposobów umiejętnego pomagania innym nurkom, zapobiegania sytuacjom awaryjnym jak również postępowania w takich sytuacjach.

Na poziomie Nurka Ratownika, nauczymy cię kompleksowo postępować w razie wypadku nurkowego oraz stosować odpowiednie techniki podczas asystowania w pomocy innym.

Kurs składa się z szeregu nurkowań podczas których będziesz w symulowanych sytuacjach awaryjnych stosował techniki poszukiwania, wydobywania i udzielania pierwszej pomocy.

Kurs Rescue Diver (Nurka Ratownika) nauczy cię sposobów umiejętnego pomagania innym nurkom, zapobiegania sytuacjom awaryjnym jak również postępowania w takich sytuacjach.
Na poziomie Rescue Diver, nauczymy cię kompleksowo postępować w razie wypadku nurkowego oraz stosować odpowiednie techniki podczas asystowania w pomocy innym.

Spora dawka wiedzy teoretycznej i szeregu ćwiczeń podczas których będziesz w symulowanych sytuacjach awaryjnych stosował techniki poszukiwania, wydobywania i udzielania pierwszej pomocy pomoże Ci w przyszłości podjąć odpowiednie działania zależne od zaistniałej sytuacji.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i umiejętnościom ratowniczych będziesz bezpieczniejszym nurkiem i poszukiwanym partnerem.
Kurs Rescue Diver nie zwiększa twoich uprawnień w nurkowaniu ale jest prestiżowym i docenianym osiągnięciem.

Kurs obejmuje zagadnienia związane z

  • ratownictwem wodnym
  • zapobieganiem sytuacjom wywołującym stres
  • metodyką radzenia sobie ze stresem i paniką pod wodą
  • zajęcia teoretyczne, zakończone testem wyboru
  • nurkowania na wodach otwartych

CENA KURSU: 1300 zł

Podziel się
Obsługujemy płatności