Zmieniamy się dla Ciebie

Turystyka

NOWE TERMINY KURS OWD

TERMINY ROZPOCZYNAJĄCYCH SIĘ KURSÓW NURKOWANIA OPEN WATER DIVER PADI :

11 stycznia 2018

16 stycznia 2018

18 stycznia 2018

23 stycznia 2018

25 stycznia 2018

17-17 lutego 2018 ( sesja weekendowa )

Do końca stycznia 2018 każdy nowy uczestnik otrzymuje nieodpłatnie do kurs Open Water Diver profesjonalną maskę do nurkowania.

Zrealizuj swoje marzenia i dołącz do nas przystępując do podstawowego kursu nurkowania.

Na kursie podstawowym zdobędziesz podstawową wiedzę na temat teorii nurkowania, sprzętu i techniki, jak również nauczysz się umiejętności, które pozwolą ci zaraz po kursie na komfortowe i bezpieczne wykonywanie i planowanie nurkowań.

Dzięki stopniowaniu trudności wykonywanych ćwiczeń i podzieleniu materiału na kilka części, kurs w którym weźmiesz udział będzie dla ciebie bezstresowy przyjemny i łatwy do ukończenia.

Po pozytywnym ukończeniu całego programu kursu uzyskasz uprawnienia do nurkowania z partnerem o podobnym stopniu wyszkolenia do głębokości 18m bez konieczności nadzoru przez instruktora, divemastera lub innego nurka o wyższym stopniu wyszkolenia, jak również otworzy się przed tobą droga do uzyskania stopnia AOWD i możliwość ukończenia wielu dodatkowych kursów specjalizacji.

Korzystając z formularza na stronie wyślij zgłoszenie uczestnictwa w kursie lub zapytanie dotyczącego kursu nurkowania Open Water Diver. Napisz do nas i dowiedz się jaki jest najbliższy możliwy termin kursu. Planowany czas pierwszych zajęć to dwie godziny od 19.00 do 21.00.

Więcej o kursie znajdziesz  images (2)

Podziel się

Obsługujemy płatności
Raty&Serwis
Certyfikaty