Zmieniamy się dla Ciebie

O nas

Zaufaj doświadczeniu, istniejemy na rynku już 18 lat

Zaufaj doświadczeniu. Uczymy nurkować już 18 lat.

Inicjatywa powstania naszej działalności została oparta na pasji jaką jest nurkowanie. Chęć podzielenia się tym z innymi zrodziła pomysł stworzenia multisystemowego centrum nurkowania. Aktualnie posiadamy aktywny status nauczycielski w kilku wiodących organizacjach nurkowych których wysokie standardy zostały przeniesione do naszej funkcjonalności. Pełen zakres obsługi polegający na kompleksowych kursach nurkowania dla początkujących i zaawansowanych, sprzedaży sklepowej, zapleczu serwisowym i turystyce, sprawia że jesteśmy w stanie zrealizować oczekiwania naszych klientów. Jako jedyni w branży nasze centrum nurkowe posiada własne zaplecze noclegowe w postaci pensjonatu z profesjonalnie przygotowaną bazą obsługującą także nurków. Szczegóły znajdziesz na www.leleszki.pl Wśród naszej kadry znajdziesz instruktorów z bardzo wysokimi kwalifikacjami w stopniu Staff Instruktora.

Jesteśmy autoryzowanym centrum nurkowym Padi o standaryzacji 5 gwiazdek    nr.35659

PADI-5-STAR

Nasza kadra


Marcin Woźniakowski

Instruktor wielu organizacji takich jak PADI, SSI,  SDI i DAN. Pierwsze szlify  jako instruktor zdobył w 2002 roku. Założyciel i właściciel WCN Dive Club. Najbardziej doświadczony z nas wszystkich. Swoją wiedzą i doświadczeniem bardzo chętnie dzieli się z każdym. Jeżeli zdecydujesz  że chcesz nurkować głębiej to właśnie Marcin poprowadzi z Tobą szkolenie techniczne.  Uwielbia podróże z motywem przewodnim jakim jest nurkowanie i wciąż rozmyśla gdzie jeszcze można Was zabrać odkrywając nieznane. Udziela się charytatywnie w organizacji  promującej edukacje poprzez sport wśród dzieci i młodzieży.


Piotr

Divemaster Padi z 7 letnim stażem. Osoba która z duża łatwością nawiązuje kontakty i powoduje że wspólne wyjazdy nurkowe pozostawiają bardzo miłe wspomnienia. Gdy nie nurkuję uprawa windsurfing lub żeglarstwo. Czystość i sprawność sprzętu do nurkowania jest jednym z jego priorytetów co konsekwentnie stara się przekazać młodym adeptom.  Zawsze pomocny nie tylko w nurkowaniu.

 


Piotr

Doświadczony nurek i cierpliwy instruktor nurkowania.Staff Instruktor Padi. Nie obawia się najtrudniejszych wyzwań edukacyjnych. Twierdzi że wciąż uczy się czegoś nowego i uwielbia nowinki ze świata nurkowego. Nikt lepiej jak Piotrek nie zadba o serwis i przegląd twojego sprzętu do nurkowania.


Sebastian

Woda to jego żywioł. Tam czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Profesjonalny w każdym calu, koleżeński i zawsze chętny do pomocy.

W wolnych chwilach zbiera znaczki i gra sportowo w bierki 😉


Przemek

Instruktor MSDT i wielu specjalizacji PADI, nurek z zamiłowania który uwielbia wodę i słońce :). Perfekcyjny w każdym calu i zorganizowany do granic możliwości. Na zajęciach nauki nurkowania z uśmiechem daje z siebie 200%, chcąc przekazać swoim podopiecznym maksimum umiejętności i entuzjazmu. Po za nurkowaniem interesuje się programowaniem i marketingiem.


Karolina

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego na UW. Na codzień jest lektorką języka angielskiego, uczy dzieci i młodzież od 8 lat. W WCN stawiała swoje pierwsze, nurkowe kroki 9 lat temu. Od 2014 roku jest Divemasterem PADI. Uwielbia dzielić się wiedzą. U Nas prowadzi kursy dla dzieci i zajmuje się marketingiem. Często można ją spotkać na wyjazdach weekendowych lub stacjonarnych szkoleniach basenowych, gdzie zaraża wszystkich swoją pasją do nurkowania. Pod olbrzymim uśmiechem kryje niezliczone pokłady pozytywnej energii, którą chętnie się dzieli.  W wolnych chwilach nurkuje i gra w planszówki  :mrgreen:

 

Obsługujemy płatności
Raty&Serwis
Certyfikaty